BSSO  INTRO
Orthognathic Meeting

Złożone leczenie ortodontyczne oparte o team-work i nowoczesne narzędzia współpracy

Informacje o kursie

dr Cesare Luzi
Okluzja, profil, funkcja, drogi oddechowe – kluczowe cele w leczeniu wad klasy 2

dr Katarzyna Wiśniewska, dr n. med. Marcin Wiśniewski
Czy ortodonci jeszcze potrzebują chirurgii ortognatycznej w leczeniu swoich pacjentów i w jakim stopniu?

dr Paolo Manzo
Interdyscyplinarne leczenie ortodontyczne – strategia uzyskania estetyki i funkcji

dr n. med. Marcin Wiśniewski, dr n. med. Piotr Chomik
Ortodoncja wspomagana chirurgicznie (Surgically faciliated orthodontics), czyli jakie zabiegi chirurgiczne wspomagają ortodontów w ich codziennej pracy?
Kortykotomia i inne procedury chirurgiczne w ortodoncji


Po trudnym okresie pandemii, w czasie którego wszyscy musieliśmy dostosować się do nowych reguł komunikacji społecznej, jest nam niezwykle miło wrócić do Państwa z kolejnym wydarzeniem.

Z roku na rok obserwujemy coraz więcej Pacjentów,
u których złożoność wad zgryzu stanowi wskazania do leczenia ortodontycznego wspomaganego procedurami chirurgicznymi i protetycznymi. W złożonym leczeniu ortodontycznym szczególną rolę odgrywa komunikacja i jej nowoczesne narzędzia, zapewniające “zbudowanie” terapii satysfakcjonujących zarówno Pacjentów, jak i Zespół leczący.

Podczas naszego październikowego spotkania poruszymy kwestie nowoczesnej komunikacji i leczenia złożonego w czterech sesjach wykładowych prowadzonych przez ortodontów i chirurgów.
Przedstawimy Państwu portfolio procedur chirurgicznych, zarówno mniej, jak i bardziej inwazyjnych, którymi jako chirurdzy potrafimy skutecznie wspomagać osiąganie celów ortodontycznych. Z drugiej strony, przedstawimy również ortodontyczne sposoby jak najlepszego zagospodarowania efektów biologicznych, stymulowanych zabiegami chirurgicznymi.

Jesteśmy pewni, że zaprezentowany materiał, jak i dyskusje nad nim, przyczynią się do tego, że wszyscy zdobędziemy nową, znaczącą porcję wiedzy i świadomości tego, jak wzajemnie możemy wspomagać nasze działania, aby finalnie Pacjent otrzymał optymalne leczenie.

Dane osobowe:

Dane do faktury:

Termin

21 października 2022

Miejsce

Warszawa

Cena

1 990 zł

Punkty edukacyjne

7